Uitslagen

Uitslagen van de Mattenschippersrace 1997 - 2022

© Mattenschippersrace 2022

Mattenschippersrace

  1. De Eenvoud, Remy de Boer
  2. Nooitgedacht, Rutger van Slobbe
  3. Westenwind, Daan van der Meer
  4. Nije Dei, Harm van der Weiden
  5. Vijf Gebroeders, Henri Kolk
  6. Dageraad, Aart te Velde
  7. Lutgerdina Smeltekop, Niels de Boer
  8. Ex aequo
    • Maria, Tom Krom
    • De nieuwe zorg, Joost Friebel
    • Vooruitgang, Johan Wijker
    • Disponibel, Yvonne Verstraten.

 

Punterklasse

  1. Hans Schiphorst, Beulakermeerpunter KP2

 

Mattenschippersrace

  1. De Eenvoud, Remy de Boer
  2. Dageraad, Aart te Velde
  3. Verwisseling, Bas Krom
  4. Tiid sil ’t leare, Niels de Boer
  5. Aladin, Otto Duisterhoff
  6. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  7. Nooit Gedacht, Rutger van Slobbe
  8. Willem-Jacob, Tsjerk Hesling Hoekstra
  9. Disponibel, Yvonne Verstraten
  10. De Jonge Durk, Willem Plet

 

Punterklasse

  1. Hans Schiphorst
  2. Jochem Grootje
  3. Rinus Ligterink
  4. Rien Lipke

Mattenschippersrace

  1. Dageraad
  2. Eenvoud
  3. Dankbaarheid
  4. Karin
  5. Catharina Anna
  6. Westenwind
  7. Nynke
  8. Willem Jacob
  9. Eemlander
  10. Nooitgedacht
  11. Disponibel
  12. Doeke van Martena
  13. 5 Gebroeders
  14. Goede Verwachting
  15. Emanuel

 

Punterklasse

  1. Hans Schiphorst
  2. Roemer Boogaard
  3. Pim Verhoeven
  4. Rinus Ligterink
  5. Jurgen Huizinga
  6. Egbert Jan Boerema
  7. Hans Houkema
  8. Richard Brokkelkamp
  9. Koos van der Zalm

Mattenschippersrace

  1. Bas Krom, Verwisseling
  2. Remy de Boer, Eenvoud
  3. Johannes Hobma, Dankbaarheid
  4. Niels de Boer, Eemlander
  5. Hugo van Aalderen, Karin
  6. Rutger van Slobbe, Nooit Gedacht
  7. Tsjerk Hesling Hoekstra, Willem Jacob
  8. Daan van der Meer, Singelier
  9. Henri Kolk, Vijf Gebroeders
  10. Aart te Velde, Dageraad
  11. Jan Vriesinga, Catharina Anna
  12. Norbert Milders, Gudsekop
  13. Yvonne Verstraten, Disponibel
  14. Tjaard Valk, Tiid Sil ’t Leare
  15. Jan Verbree, Ebenhaezer
  16. Jan Jacob Blussé, Mediene
  17. Bas Dieperink, Watergeus
  18. Frits Veldmeijer, De Goede verwachting
  19. Jos ten Zijthof, Freya
  20. Rokus Schipper, Hoop & Vrees

 

Punterklasse

  1. Rinus Ligterink, GH2
  2. Jurgen Huizinga, KB1
  3. Hans Schiphorst, Beulakermeerpunter
  4. Cor Maat, punter
  5. Jan Brokkelkamp, DS2
  6. Hans Houkema, KP22
  7. Menno Muller, HH6
  8. Koos van der Zalm, BZ25
  9. Anton Kalter, KP81

Mattenschippersrace

  1. Bas Krom, De Verwisseling
  2. Johannes Hobma, Dankbaarheid
  3. Daan van der Meer, Tiid sil it leere
  4. Rutger van Slobbe, Nooitgedacht
  5. Bart Nefkens, Jonge Popke
  6. Bernard van Hemert, Vriendschap
  7. Niels de Boer, Rust na arbeid
  8. Aart te Velde en Ciel de Smet, Dageraad (winnaar zware klasse)
  9. Yvonne Verstraeten, Disponibel
  10. Jan Vriesinga, Catharina Anna
  11. Hugo van Aalderen, Karin
  12. Jos ten Zijthof, Freya
  13. Edward Ferguson, Jonge juffer
  14. Bas Dieperink, Watergeus
  15. Patric Booi, Anna Mijntje

 

Punterklasse

  1. Rinus Ligterink, GH2
  2. Hinco Kwast, KB57
  3. Koos van de Zalm, BZ25

Mattenschippersrace

  1. Dageraad, Aart te Velde
  2. Catharina-Anna, Jan Vriesinga
  3. Verwisseling, Bas Krom
  4. Karin, Hugo van Aalderen
  5. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  6. Nooit Gedacht, Rutger van Slobbe
  7. Vijf gebroeders, Henri Kolk
  8. Drie gezusters, Gerbrand Meijer
  9. Jonge Durk, Cornelis Plet
  10. Gudsekop, Daan van Maare
  11. Tiid Sil’t Leare, Daan van der Meer
  12. Lutgerdina Smeltekop, Michiel Adema
  13. 13 Goede Verwachting, Frits Veldmeijer
  14. Camper Sandt, Menno Muller
  15. Freya 1930, Jos ten Zijthof
  16. Eben Haezer, Hans Brakkée
  17. Avontuur, Tom Lamsma
  18. Mediene, Jan-Jacob Blussé.

 

Punterklasse

  1. KalenBerg 1, Jurgen Huizinga
  2. GietHoorn 2, Rinus Ligterink
  3. DoornSpijk 2, Jan Brokkelkamp
  4. Kuunder 6, Bennie van Dijk
  5. Kampen 81, Anton Kalter
  6. Blokzijl 25, Koos van der Zalm
  7. Kampen 78, Herman Hoogstraat.

Mattenschippersrace

  1. Verwisseling, Bas Krom;
  2. Karin, Hugo van Aalderen
  3. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  4. Catharina Anna, Jan Vriesinga
  5. Hoop op Zegen, Paul de Koe
  6. Eenvoud, Remi de Boer
  7. Nooitgedacht, Rutger van Slobbe
  8. Galamadammen, Hans Brakkee
  9. Vriendschap, Bernard van Hemert
  10. Lutgerdina Smeltekop, Michiel Adema
  11. Frisia, Jelle Jan de Jong
  12. Gudsekop, Eltjo Bazen
  13. Disponibel, Yvonne Verstraten
  14. Freya, Jos ten Zijthof
  15. Dageraad, Aart te Velde
  16. Camper Sandt, Menno Muller.

 

Punterklasse

  1. GH2, Rinus Ligterink
  2. KB1, Jurgen Huizinga
  3. DS2, Jan Brokkelkamp
  4. KP 78 Herman Hoogstraat
  5. KP81, Anton Kalter.

Mattenschippersrace

  1. Verwisseling, Bas Krom
  2. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  3. Lutgerdina Smeltekop, Bernd de Cneudt
  4. Dageraad, Aart te Velde
  5. Karin, Hugo van Aalderen
  6. Nooit Gedacht, Rutger van Slobbe
  7. Vriendschap, Bernard van Hemert
  8. Greetje Rosa – Jelle de Jong
  9. Freya, Jos ten Zijthof
  10. Gudsekop, Martijn Ras
  11. Elisabeth, Daan van der Meer
  12. Disponibel, Yvonne Verstraten
  13. De Jonge Durk, Willem Plet
  14. De Jonge Douwe, Thewis Hobma
  15. Camper Sandt, Menno Muller
  16. De Goede Verwachting, Frits Veldmeijer
  17. d´Ouwe Bertha, Sjors Binksma
  18. Willem Jacob, Tjerk Hoekstra.

 

Punterklasse

  1. GH 14, Margriet Schutte en Wouter Kalk
  2. KB 1, Hinco-Jan Kwast
  3. DS2, Bennie Brokkelkamp.

 

Vrije klasse:

  1. Mousa, Janko Lindenbergh

Mattenschippersrace

  1. Vriendschap, Bernard van Hemert
  2. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  3. Nooitgedacht, Rutger van Slubbe
  4. Gudsekop, Martijn Ras
  5. Freya, Jos ten Zijthof.

Punterklasse

  1. Wouter Kolk

Vrije Klasse

  1. Janko Lindenbergh

Mattenschippersrace

  1. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  2. Nooitgedacht, Rutger van Slobbe
  3. Eenvoud, Ruerdtsje Halbertsma
  4. VN46, Kees Jan Hendriks
  5. Vriendschap, Bernard van Hemert
  6. Gudsekop, Martijn Ras
  7. Elisabeth, Bas Krom
  8. Dageraad, Aart te Velde
  9. Karin Hugo, van Aalderen
  10. Elisabeth Margaretha, Arnoud Esser
  11. Hoop en Vrees, Rokus Schipper

 

Winnaar zware klasse

  1. Dageraad, Aart te Velde en Ciel de Smet

 

Vrije Klasse

  1. Mousa Janko Lindenbergh
  2. Stirn Sybren Kingma Boltjes
  3. Habbetak Bert Scheer

 

Punterklasse

  1. GH14, Wouter Kalk
  2. Bison, Cor van den Hoorn
  3. KB1, Jurgen Huizinga
  4. Oebanga, Menno Muller
  5. DS2, Jan Brokkelkamp
  6. KP2, Jan Hanskamp
  7. KZ52, Koos v.d. Zalm

Mattenschippersrace

  1. Eenvoud, Maaike Bink
  2. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  3. Elisabeth, Bas Krom
  4. Karin, Hugo van Aalderen
  5. Lutgerdina Smeltekop, Jelle Hamers
  6. Dageraad, Aart te Velde
  7. Gudsekop, Norbert Milders
  8. Vriendschap, Bernard van Hemert
  9. Maria, Ton Krom
  10. Alve Steden, Gjalt de Jong
  11. Nooitgedacht, Rutger van Slobbe
  12. VN66, Rob van de Kamp
  13. Hermina, Aalt van den Hul
  14. VN46, Kees Jan Hendriks

Punterklasse

  1. GH14, Wouter Kalk
  2. KB1, Jurgen Huizinga
  3. Goeie Grutjes, Menno Muller

Vrije Klasse

  1. Amice, Arend Lambrechtsen
  2. Visdiefje, Rob Bouma
  3. Mousa, Janko Lindenbergh

Mattenschippersrace

  1. Kapriool, Jos ten Zijthof
  2. Dageraad, Aart te Velde
  3. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  4. Vriendschap, Peter van der Schaaf
  5. Nooit Gedacht, Rutger van Slobbe
  6. Hermina, Aalt van den Hul
  7. Gudsekop, Diederik Schuuring
  8. Linquenda, Peter Stokroos
  9. EB39, Rien Lipke
  10. De Loosdrech,t Koen Jansen
  11. VN66, Rob van der Kamp
  12. Karin, Hugo van Aalderen

 

Punterklasse

  1. Bison, Cor van de Hoorn
  2. IJgenweis, Menno Muller
  3. KP2, Hans Schiphorst
  4. KP81, Anton Kalter

 

Vrije Klasse

  1. Falkenstein, Dirk Jorna
  2. Stirn Sybren, Kingma Boltjes
  3. Swarte Swaen, Sjoerd Bremer
  4. Lucienne, Pieter Knorr

Mattenschippersrace

  1. Kapriool, Jos ten Zijthof
  2. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  3. Gudsekop, Norbert Milders
  4. Vriendschap, Peter van der Schaaf
  5. Nooit Gedacht, Rutger van Slobbe

 

Punterklasse

  1. Punter,V Jurgen Huizinga
  2. Voor het lapje, Wouter Kalk
  3. KP2, Hans Schiphorst
  4. DS 2, Jan Brokkelkamp
  5. GH2, Rinus Ligterink
  6. EB 57, Rien Lipke
  7. Kp6 bruin de klosse, Bruno Kroon
  8. KP81, Anton Kalter
  9. KP 36, (punter) Hilde Wever-Bakker
  10. GH26, Frans Prins
  11. Bison, Cor

Vrije Klasse

  1. Stirn, Sybren Kingma Boltje
  2. Falkenstein, Dirk Jorna
  3. Swarte Swaen, Sjoerd Bremer
  4. De Skute, Jelle Stegenga

Mattenschippersrace

  1. De Vriendschap, Peter van der Schaaf
  2. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  3. Gudsekop, August Brester
  4. Kapriool, Jos ten Zijthof
  5. Dageraad, Aart te Velde
  6. Hermina, Aalt van den Hul
  7. Karin, Hugo van Aalderen
  8. Walravina, Edu van der Velder

 

Zware Klasse

  1. Kapriool, Jos ten Zijthof

Mattenschippersrace

  1. Vriendschap, Peter van der Schaaf
  2. Twee Gezusters, Alewijn Boogaard
  3. Gudsekop, Kenneth van Gondelle
  4. Hermina, Aalt van den Hul
  5. Weerlicht, Johan Schoppert
  6. Dageraad, Aart te Velde

 

Punterklasse

  1. Jurgen Huizinga
  2. Hans Schiphorst
  3. Menno Muller

Mattenschippersrace

  1. Trije Doarpen, Jurjan Posthuma
  2. Weerlicht, Johan Schoppert
  3. Vriendschap, Bernard van Hemert
  4. Kaprioo,l Jos te Zijthof
  5. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  6. Gudsekop, Diederick

Mattenschippersrace

  1. Gudsekop, Norbert Milders
  2. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  3. Weerlicht, Johan Schoppert
  4. Vriendschap, Bernard van Hemert
  5. Kapriool, Jos te Zijthof

Mattenschippersrace

  1. Gudsekop, Diederik Schuuring
  2. Weerlicht, Johan Schoppert
  3. Vriendschap, Bernard van Hemert
  4. Dankbaarheid, Johannes Hobma
  5. Kapriool, Jos te Zijthof
  6. Twee Gezusters, Alewijn Boogaard
  7. De Jonge Bouke, Bernd te Paske
  8. Hoop & Vrees, Rokus Schipper
  9. Dageraad, Aart ter Velde

Mattenschippersrace

  1. Drijfsijs, Johan Schoppert
Niet bekend; wellicht dat iemand de uitslag nog heeft, zou diegene dan de uitslag willen doormailen naar webmaster@mattenschippersrace.nl
Niet bekend; wellicht dat iemand de uitslag nog heeft, zou diegene dan de uitslag willen doormailen naar webmaster@mattenschippersrace.nl
Niet bekend; wellicht dat iemand de uitslag nog heeft, zou diegene dan de uitslag willen doormailen naar webmaster@mattenschippersrace.nl
Niet bekend; wellicht dat iemand de uitslag nog heeft, zou diegene dan de uitslag willen doormailen naar webmaster@mattenschippersrace.nl
Niet bekend; wellicht dat iemand de uitslag nog heeft, zou diegene dan de uitslag willen doormailen naar webmaster@mattenschippersrace.nl

Verslagen van de Race´s

Verslagen van de Mattenschippersrace 1997 - 2022